Легендарний Титанік знову плаватиме

Адміністратор23.11.2018Публікації96
Публікації, Легендарний Титанік знову плаватиме

На копії знаменитого лайнера зможуть розміститися 2400 пасажирів і 900 членів екіпажу.

Будівельна компанія Blue Star Line, яка створює точну копію легендарного лайнера Титанік, розповіла, коли чекати перший рейс Титаніка II. Про це повідомляє видання Time out Dubai.

Корабель буде запущений в 2022 році - рівно через 110 років після того, як Titanic відправився з Саутгемптона, передає Ukr.Media.

На копії "Титаніка" будуть розміщені столові, каюти, бальні кімнати і великі сходи, ідентичні тим, які були на оригінальному судні. 

Свій перший рейс лайнер зробить з Дубая і відправиться в двотижневе плавання. Титанік II курсуватиме між англійським Саутгемптоном і Нью-Йорком влітку, а в інший час буде обслуговувати інші міжнародні маршрути. На будівництво Титаніка II піде близько 500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, "Титанік" (англ. Titanic) - британський трансатлантичний пароплав, другий лайнер класу "Олімпік". Будувався в Белфасті на верфі "Harland & Wolff" з 1909 по 1912 рік на замовлення судноплавної компанії "White Star Line". На момент введення в експлуатацію був найбільшим судном у світі. В ніч з 14 на 15 квітня 1912 року під час першого рейсу зазнав аварії в північній Атлантиці, зіткнувшись з айсбергом.

Уламки "Титаніка" покояться на глибині 3750 м. Уперше їх виявила експедиція Роберта Балларда в 1985 році. Наступні експедиції підняли з дна тисячі артефактів. Носова та кормова частини глибоко пішли в донний мул і знаходяться в жалюгідному стані, підйом їх на поверхню в цілості неможливий.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить