У вересні менше половини депутатів відвідали засідання Верховної Ради

Адміністратор08.10.2018Україна69
Україна, У вересні менше половини депутатів відвідали засідання Верховної Ради

Не зареєструвався на засіданні – штраф 100 євро. Прогуляв – 200 євро. Так німці привчили депутатів не пропускати роботу. 

Хороша ідея, але вона, мабуть, діє лише тоді, коли депутати живуть на одну зарплату. Хтозна чи стимулювало б таке нововведення українських нардепів виконувати свої обов’язки…  Але надходження додаткових коштів у бюджет би не завадило. А з огляду на те, як вони відвідують пленарні засідання сума була б немаленька.

Лише 43% народних депутатів були присутніми на всіх засіданнях Верховної Ради у вересні.

Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України".

У повідомленні зазначається, що тільки 180 нардепів із 423 відвідали усі засідання парламенту у вересні, а їх було 12.

Найбільший показник прогулів у групі "Воля Народу", фракції "Опозиційного блоку" та групі "Відродження". На засіданнях Ради у середньому були відсутні з невідомих причин 38% депутатів "Волі Народу", 29% – "Опозиційного блоку" та 25% - "Відродження".

Крім того, повідомляється, що за даними письмової та електронної реєстрацій десять депутатів не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич. Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Крім того не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить