Радіодиктант єдності: перевір свої знання з української мови

Адміністратор09.11.2018Україна78
Україна, Радіодиктант єдності: перевір свої знання з української мови

Сьогодні,9 листопада, у День української писемності й мови, стартує 18-й радіодиктант єдності – щорічний захід, на якому всі охочі матимуть змогу написати диктант, перевірити власні знання з граматики та пунктуації, а також взяти участь у національному флешмобі. Кожного року до нього долучаються українці з різних куточків світу.

Ви можете самостійно організувати локацію у будь-якому зручному для вас місці! Для цього вам потрібні лише аркуш паперу, ручка та пряма трансляція зі студії UA: Українське радіо. Головний стрім також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook.  

Офіційним гаслом цьогорічного заходу став хештег – #пишеморазом. Адже центральним завданням диктанту є об’єднання українців зі всього світу навколо рідної мови.

Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників – з них ідеально впорались лише 123 учасники.

Як зазначається на сайті UA: Українське радіо, результати роботи можна надіслати поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою "Радіодиктант" (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Зображення обов’язково має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Початок заходу - об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, а сам радіодиктант почнеться об 11:30.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті 
UA: Українське радіо, тож усі зможуть легко перевірити свої знання.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить