Петиція про припинення діяльності «112 Україна» та NewsOne набрала необхідну кількість голосів для її подальшого розгляду.

Адміністратор30.09.2018Україна27
Україна, Петиція про припинення діяльності «112 Україна» та NewsOne набрала необхідну кількість голосів для її подальшого розгляду.

Петиція з вимогою «припинити антиукраїнську діяльність телеканалів «112 Україна» та NewsOne» набрала на сайті Верховної Ради більше 25 тисяч необхідних для розгляду підписів.

Документ було опубліковано 20 вересня, автором якого є  Артур Переверзєв. 

 «На сході щодня гинуть найкращі сини українського народу, а ми дозволяємо Росії вільно брехати з телеефірів і ганьбити їхню світлу пам’ять. Народні депутати України повинні виступити єдиним фронтом і обрубати ворогу всі можливості вкладати в голови українців ворожу пропаганду, аби вберегти нашу землю, наш народ і самих себе», - йдеться у петиції.

Також там говориться про те, що в ефірах цих телеканалів все частіше знаходять притулок політичні діячі, які поширюють брехню про ЗСУ, використовують прийоми воєнної пропаганди проти України та українців,  маніпулюють фактами, що згодом перетворюється у відверту брехню.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить