Екс-глава Нацбанку переїхала в Лондон

Адміністратор05.11.2018Україна57
Україна, Екс-глава Нацбанку переїхала в Лондон

Гонтарева стала співробітницею Інституту міжнародних відносин, який входить до складу Лондонської школи економіки.

 Колишня голова Національного банку Валерія Гонтарева з 1 жовтня переїхала жити до Лондона. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналу Новое время.

 "Я тільки-тільки переїхала до Лондона, 1 жовтня... Одна справа, коли ви приїжджаєте туди у відрядження або з сім'єю погуляти, і зовсім інша - коли приїжджаєте працювати", - повідомила вона.

 За словами Гонтаревої, в британській столиці "колосальна бюрократія". "Наприклад, процес зняття квартири начебто автоматизований. Брокера ти бачиш вживу, але документи, переважно, підписуєш в інтернеті. Однак кількість документів, перевірок та іншого - це більше, ніж ви собі можете уявити", - пояснила вона.

 Екс-глава Нацбанку повідомила, що знімає "маленьку двокімнатну квартиру" разом з сином.

 Раніше стало відомо, що Гонтарева з 1 жовтня стала співробітницею Інституту міжнародних відносин, який входить до складу Лондонської школи економіки. Її перший проект - Туніс.

 Гонтарева очолювала НБУ з червня 2014 року. 15 березня 2018-го Верховна Рада звільнила її з посади голови Нацбанку, але до вересня того ж року вона залишалася главою центробанку, але була в неоплачуваній відпустці. Після Гонтаревої НБУ очолив її заступник Яків Смолій.

Джерело

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить