В Європі забороняють Wi-Fi в школах і дитсадках. І на те є дуже тривожна причина

Адміністратор26.10.2018Світ72
Світ, В Європі забороняють Wi-Fi в школах і дитсадках. І на те є дуже тривожна причина

 В Європі забороняють Wi-Fi в школах і дитсадках. І на те є дуже тривожна причина

Тисячі наукових досліджень відкривають все більш тривожні факти про гаджети і технології- мобільні телефони, планшети і Wi-Fi.

Але в першу чергу це стосується саме Wi-Fi і мобільних телефонів, на використання яких в школах введено жорсткі обмеження вже в декількох країнах.

Наприклад, у Франції ще в 2015 році прийняли закон, що забороняє Wi-Fi в дитячих садах. Той же закон вимагає, щоб Wi-Fi завжди був відключений в початкових школах, коли він не використовується. По можливості перевага повинна віддаватися кабельним з’єднанням.

А в рекламі мобільних телефонів у Франції треба обов’язково вказувати, що використання гарнітури безпечніше, так як знижує вплив радіації на мозок.

Однак дітьми справа не обмежується: французька національна бібліотека, а також багато інших бібліотек та університетів Парижа, повністю демонтували всі мережі Wi-Fi, а в багатьох держустановах вони заборонені.

Важко повірити? Але французи забороняють Wi-Fi і мобільні не просто так, а спираючись на наукові дослідження!

Подібні обмеження введені також в Бельгії, Іспанії, Ізраїлі, Австралії, Італії, Швейцарії, Німеччини, Австрії, Індії, Фінляндії, Кіпрі та ін.

Чому ж багато країн по всьому світу настільки насторожено ставляться до мобільного випромінювання?

Тому що тисячі досліджень пов’язують його з раком і багатьма іншими захворюваннями. Особливо воно небезпечне для дітей, адже кістковий мозок дитячої голови поглинає в 10 разів більше радіації, ніж у дорослого.

Мобільні телефони і бездротові мережі випромінюють мікрохвильову радіацію, яка називається радіовипромінювання.

За даними експериментальних досліджень, тривала дія бездротових мереж зменшує кількість клітин мозку і призводить до відмирання клітин у відділах мозку, відповідальних за пам’ять і навчання.

Але і нейротоксичні ефекти – це ще не все; радіація порушує дітородну і репродуктивну функцію, погано позначається на когнітивних здібностях і пам’яті, викликає поведінкові порушення, втрату слуху, головний біль, безсоння, оксидативний стрес та ін.

Дослідження також свідчать про негативний вплив радіації на епіфіз, наднирник і щитовидну залозу.

Більш того, навіть невисокий рівень мікрохвильового випромінювання знижує вироблення мелатоніну. А мелатонін не тільки необхідний для підтримки нормального циклу сну, але і є антиоксидантом, який відновлює пошкоджену ДНК і стримує ріст ракових клітин. І це ще не кажучи про серцево-судинну систему …

Загалом, список можна продовжувати нескінченно. Висновки однозначні: мобільні телефони і Wi-Fi шкодять нашому здоров’ю.
Джерело

 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить