Протести "жовтих жилетів" не вщухають

Адміністратор15.12.2018Світ147
Світ, Протести

У Франції вже п'ятий тиждень тривають масові протести "жовтих жилетів". Щосуботи демонстранти виходять на масові акції, аби влада задовольнила їхні вимоги.

Сьогодні кількість затриманих під час протестів у Франції зросла до 120. Більше 80 осіб було заарештовано.
Французькі правоохоронці затримали 120 людей під час протестів "жовтих жилетів" у Парижі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BFM TV.
Як повідомляється, під час протестів "жовтих жилетів" було затримано 120 осіб, 86 з них було арештовано. Причиною арештів стала "участь в зібранні для вчинення насильства".
За даними телеканалу, всього в протестах у Франції беруть участь близько 33,5 тис. осіб, з яких 2,2 тис. в Парижі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході протестів "жовтих жилетів" у Парижі (Франція) було затримано 92 демонстрантів, з них 53 поміщені під варту.
Під час масових акцій протесту руху "жовтих жилетів"загинуло 6 осіб. Зокрема, один летальний випадок стався на автодорозі на виїзді з міста Авіньон на півдні Франції. У місцевій прокуратурі зазначили, що чоловік був збитий вантажівкою, водієм якого був громадянин Польщі.
Як відомо, через протести президент Франції Еммануель Макрон у понеділок, 10 грудня, оголосив надзвичайний економічний стан в країні.
Хто такі "жовті жилети" і чому вони з'являються мало не в кожній країні?
Як пише 24tv.ua, протести "жовтих жилетів" почалися з Франції. Це були водії, які протестували проти підвищення цін на пальне, екологічного податку, а також проти "несправедливої політики уряду", що підриває купівельну спроможність населення. Стихійний рух незадоволених зростанням цін на пальне виник в соціальних мережах. Протестувальники впізнають один одного завдяки жовтим аварійним жилетам, які вони кладуть під лобове скло автомобілів.
Франції протести не вщухають вже 5-тий тиждень. Більше того – надихають інші країни. Так, те, що починалось як невдоволення водіїв, перетворилось на протестний рух громадян різних країн проти підвищення цін не тільки на пальне. Тепер "жовті жилети" – це ті, хто відстоюють свої права у той спосіб, який їм здається правильним.

За останні кілька тижнів акції "жовтих жилетів" відбулись у Бельгії, Нідерландах, Греції, Великобританії, Ізраїлі, Польщі. А в Єгипті вже заборонили продавати жовті жилети, щоб протести до них не дістались.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить