І знову оголошено тендер на ремонт дороги Куровичі – Рогатин

Адміністратор23.09.2018Перемишлянський район261
Перемишлянський район, І знову оголошено тендер на ремонт дороги Куровичі – Рогатин

Вже вкотре оголошено тендер на ремонт дороги Т-14-17 Куровичі – Рогатин. Це вказано на сайті електронних закупівель ProZorro. 

 

Як тільки жителі Перемишлянщини не піднімали питання про ремонт дороги Куровичі – Рогатин: і до керівництва району ходили, і губернатора області запитували, а через рік йому знову нагадували про обіцяний ремонт, і до депутата ВР від округу звертались,  і фотографії робили, і відео-звернення записували, і навіть квіти у ями садили, але, як кажуть, віз і далі там.

Чомусь ремонтники вперто обходять цю ділянку дороги. Жителі району губляться у догадках - чому все-таки тендери то не відбуваються, то переносяться, чи закінчуються в суді. Догадки різні, але висновок у всіх один – гроші осядуть у когось в кишені, а дорогу так і не відремонтують.

Ще в 2016 році на поточний середній ремонт дороги Т-14-17 Куровичі – Рогатин потрібно було 210 млн, а вже в цьому році лише на частину дороги від розвилки до Перемишлян оголошено тендер на  суму 177 398 409, 00 грн,  і від Перемишлян  до Рогатина - 181 535 333,00 грн.  Це опубліковано на сайті електронних закупівель ProZorro. Але попереду ще аукціон і вартість може знизитися.

Як вказано на ProZorro, тендерні пропозиції прийматимуть до 3 жовтня. Якщо все пройде гладко та не буде жодних зауважень, то фірма-переможець приступить до виконання робіт, у кращому випадку, аж у кінці листопада. І Дай Боже, щоб погода була сприятлива і ми були впевнені, що ями зникли не від того, що їх засипав сніг, а від того, що якісно зроблений ремонт. Усі ремонтні роботи мають бути виконані не пізніше як до 20 грудня.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить