За хибні виклики каратимуть

Адміністратор23.05.2019Перемишлянський район174
Перемишлянський район, За хибні виклики каратимуть

До поліції щодня надходить безліч повідомлень зі стаціонарних і мобільних телефонів із проханням про допомогу. Але, на жаль, серед них часто зустрічаються і неправдиві, хибні виклики.

“Ми не можемо залишити поза увагою жоден виклик. Реагуємо, виїжджаємо на місце події, і буває так, що там нічого не відбувається: конфлікту або не було, або уже залагодили”, - розповідає Віталій Янчишин, заступник начальника Перемишлянського відділення поліції. Іноді, поспішаючи на вигадану екстримальну ситуацію поліція не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто потребує її негайно. Крім того, завдаються збитки і матеріальні, бо йде розхід палива та нищення автівки.

Головною причиною хибних викликів є безкарність за подібні жарти. Однак, у поліції зазначають, що відповідно до ст. 183 КУпАП, завідомо неправдивий виклик поліції, пожежної охорони, швидкої медичної допомоги або аварійних служб тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Тож, за хибні виклики тепер каратимуть штрафами.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить