За підірваний фонтан засудили на 4 роки

Адміністратор17.06.2019Перемишлянський район132
Перемишлянський район, За підірваний фонтан засудили на 4 роки

Зловмиснику, який підірвав фонтан у Бібрці, присудили 4 роки позбавлення волі

Ще у жовтні 2018 року у центральному парку у Бібрці зловмисник, у стані алкогольного сп’яніння кинув у фонтан гранату РГД-5, яка вибухнула. На щастя, внаслідок вибуху, ніхто не постраждав, однак, сам фонтан був пошкоджений. 
Тоді місцевих мешканців неабияк розхвилювала ця ситуація, бо, виявляється, центром міста спокійнісінько ходять особи, які носять із собою вибухові пристрої і хтозна, що може статися.
Незадовго правопорушника затримали, ним виявився місцевий мешканець. Наприкінці травня Золочівський районний суд ухвалив вирок. Правопорушника звинуватили у скоєнні злочинів передбачених ч.1 ст.309 КК України (зберігання наркотичних засобів без мети збуту без передбаченого законом дозволу), ч.1 ст.263 КК України (носіння вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу) та ч.4 ст.296 КК України (хуліганство з застосуванням предмету, заздалегідь пристосованого для заподіяння тілесних ушкоджень). Про це пише прес-служба прокуратури у Львівській області. Крім того, що злочинець підірвав фонтан, під час обшуку помешкання підозрюваного правоохоронці ще й виявили марихуану.
 Під час судового розгляду кримінального провадження обвинувачений повністю відшкодував збитки, а це близько 10 тис грн., щиро розкаявся та розпочав курс реабілітації від алкогольної залежності.
Враховуючи це, а також те, що на утриманні чоловіка перебувають малолітній син і батьки-пенсіонери, які є інвалідами, прокурор місцевої прокуратури уклав із ним угоду про визнання винуватості.
Відтак, вироком Золочівського районного суду 27 травня 2019 затверджено цю угоду та визнано фігуранта винним. 
Йому призначено 4 роки позбавлення волі та визначено іспитовий термін – 2 роки.

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить