З державного бюджету виділили більше півмільйона на вибори у Бібрці

Адміністратор21.11.2018Перемишлянський район177
Перемишлянський район, З державного бюджету виділили більше півмільйона на вибори у Бібрці

Виборчий процес у Бібрці стартував на повну силу. Перемишлянська районна виборча комісія вже сформувала склад Бібрської міської комісії, а та в свою чергу утворила 26 одномандатних виборчих округів.

На підготовку та проведення виборів до Бібрської ОТГ з державного бюджету виділили 570,5 тис грн., про це повідомляється на сайті ЦВК.
23 грудня перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться у 123 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) до складу яких увійшли 511 місцевих рад (міських – 15, селищних – 25, сільських – 471) і, за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть узяти участь понад 685 тисяч  виборців.
Загалом на підготовку та проведення цих виборів з державного бюджету субвенцією передадуть місцевим бюджетам на загальну суму 31 млн 51 тис. 500 гривень, з яких на Львівську область припадає 1 883,3 тис грн. До речі, на вибори до Бібрської ОТГ виділили найбільше коштів  з-поміж інших п’яти громад Львівщини, у яких також відбудуться вибори 23 грудня. 
Але цих фінансів виявляється недостатньо.

Кому не вистачило коштів, читайте на сторінках газети "ПРОСТІР" №1

 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить