Як працює служба зайнятості в умовах кантину

Адміністратор31.03.2020Перемишлянський район87
Перемишлянський район, Як працює служба зайнятості в умовах кантину

Перемишлянська районна філія Львівського обласного центру зайнятості повідомляє, що у зв’язку з введенням карантину з 17 березня 2020 року запроваджується ТИМЧАСОВИЙ порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

У Центрі зайнятості зазначають, що ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості до окремого розпорядження.
Фахівці філії працюватимуть дистанційно та перебуватимуть в постійному контакті засобами телефонного чи електронного зв’язку. 
Пишіть на електронну пошту Перемишлянської районної філії Львівського ОЦЗ: peremsz@locz.gov.ua або ☎ телефонуйте до фахівців:
2-25-31 ➡ черговий фахівець;
2-12-55 ➡ кар’єрні радники: Любов Дідух, Надія Завущак, Марія Танчин ;
2-14-52 ➡заступник директора - начальник відділу організації працевлаштування населення Надія Турчиняк;
2-31-28, 2-12-55 – відділ взаємодії з роботодавцями ➡начальник відділу – Любов Гривнак та особисті консультанти роботодавців.
Прийом пакету документів, у тому числі для фіксації наміру бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється дистанційно через:
- е-mail: peremsz@locz.gov.ua або скриньку для прийому кореспонденції, яка знаходиться при вході до Перемишлянської районної філії Львівського обласного центру зайнятості. 
Обов’язково вказуйте свої контактні телефони для зворотнього зв’язку.
Опрацювання документів проходить щоденно і постійно, за результатом чого з Вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що Вас цікавить

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить