В Ушковичах діяла майстерня ялинкових прикрас

Адміністратор17.12.2019Перемишлянський район645
Перемишлянський район, В Ушковичах діяла майстерня ялинкових прикрас

У дитячому садочку с.Ушковичі вихователі впроваджують креативний метод налагодження комунікації дітей та батьків.

У сучасному шаленому світі, коли все відбувається в швидких темпах, головне не пропустити основного -етапу підростання своїх дітей. Час справді швидко біжить і ми не встигаємо оглянутися, як малюки закінчують садочки, школи, вищі навчальні заклади.
У щоденному вирі подій ми інколи забуваємо приділити достатньо часу дітям. Вихователь у  ДНЗ “Зернятко”с.Ушковичі Олександра Іванівна Лоїк та помічник вихователя Валентина Генадіївна Герасим’як вирішили по-своєму зближувати сім’ї.  Щоб покращити комунікацію батьків та дітей і залучити батьків до дошкільного життя вихователі придумали креативний метод – майстер-класи батьків та дітей. Обмежень для фантазії немає. Майстер-класи проводять на різні теми.
Зважаючи на те, що наближаються новорічні свята, то й майстер-клас минулого тижня був тематичним – новорічні прикраси. За ідеєю однієї з мам, Марії Воїнської, дітки втілювали свої фантазії, розмальовуючи ялинкові прикраси виготовлені з дерева. Звісно, сьогодні немає жодних труднощів з придбанням іграшок у магазинах , але хіба можна їх порівняти із  прикрасами, розписаними маленькими ручками в оригінальних кольорах?
Ось так, в ДНЗ «Зернятко» розвивають фантазію та дрібну моторику в дітей, і нагадують батькам, що їхні чада потребують їхньої уваги, а спільні сімейні проекти приносять тільки задоволення.

Газета "Простір"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить