Шості в області. У чому ми перші та де пасемо задніх

Адміністратор11.04.2019Перемишлянський район474
Перемишлянський район, Шості в області. У чому ми перші та де пасемо задніх

Підняти Перемишлянський район у рейтингу допомогли інвестиції та розумники.

Наприкінці лютого прес-служба Львівської ОДА оприлюднила рейтинг районів Львівщини. За результатами Перемишлянщина посіла шосте місце в області серед інших районів.
Основними критеріями, за якими сформовано цей рейтинг, є фінансові показники (наповненість бюджету, інвестиції, закупівлі в системі Prozorro), ситуація на ринку праці, охоплення населення освітніми та медичними послугами, а також народжуваність та смертність, стан злочинності у районі та опрацювання звернень на “гарячу лінію”.
Підняти район у рейтингу допомогли інвестиції та розумники.
Наш район лідирує в області за кількістю інвестицій, які надійшли та за результатами ЗНО з математики. А також ми перші за кількістю пацієнтів, які уклади декларації з лікарями, але 17-і  з охоплення населення сімейною медициною. Одними з кращих, а точніше - третіми, ми є за темпом зростання доходів місцевих бюджетів та кількістю найманих працівників на 1000 осіб, підтягнула наш район до лідерів заробітна плата населення, яка, виявляється, в середньому становить 8027 грн. Сьоме місце в області Перемишлянщина займає за кількістю народжених, майже посередині показники злочинності. 
Трохи гірша ситуація з забезпеченістю заробітної плати для бюджетників, не всі діти охоплені дошкільною освітою, не зовсім вчасно опрацьовуються звернення на “гарячу лінію”. Та першим з кінця у рейтингу Перемишлянський район посідає за показниками смертності. 
У нас найвищий рівень смертності, з цього ми посідаємо останнє - 20 місце.

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить