Під’ярківська школа знову оживе?

Адміністратор11.10.2018Перемишлянський район2247
Перемишлянський район, Під’ярківська школа знову оживе?

У приміщенні школи, яка  два роки тому була закрита, знову лунатиме дитячий сміх. Але не школярів, а дошкільнят…

Про це мріють мешканці села Під’ярків. Одинадцять дошкільнят добираються до сусіднього села, щоб потрапити у дитячий садочок. Але у їхньому селі, на думку громади, є будівля - це колишня школа, яка може стати чудовим дитячим садочком.

«Відкриття садочку на базі колишньої школи – це хороше рішення. По-перше, збережеться будівля і речі, які залишилися від колись повноцінного навчального закладу. Бо від часу закриття ЗОШ без відома громади звідти багато забрали, навіть ті речі, які батьки школярів купували за власні кошти. По-друге, дошкільнятам не потрібно буде раненько вставати, бо до ДНЗ вже не треба  далеко їхати. По-третє, діти будуть «під боком» і в разі потреби батьки поруч», - розповідають мами дошкільнят, які приїхали на сесію Перемишлянської районної ради.

 В.о керівника відділу освіти Перемишлянської РДА Галина Шевцова, як, зрештою, і депутати, не проти відкриття групи. Але аргументи того, що вони не проти, навела суперечливі: перше - це брак коштів (хоча,  як зазначили депутати, їх і так недостатньо, а тому, якщо бракуватиме трошки більше - це не відіграє великої ролі); друге - не вчасно подані списки дошкільнят (хоч батьки стверджують, що списки дітей подавалися тричі); і третє - це витрати на опалення (однак, за словами батьків, дрова уже є і ніяких грошей на опалення не потрібно).

Попри все, депутати запевнили, що відкриття групи дитячого садочку в приміщенні колишньої Під’ярківської ЗОШ цілком можливе. Однак, після погодження всіх питань з відділом освіти Перемишлянської РДА.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить