Перші в області по білій гарячці

Адміністратор12.03.2020Перемишлянський район759
Перемишлянський район, Перші в області по білій гарячці

За підсумками минулого року Перемишлянський район - перший в області за госпіталізацією в обласний неврологічний диспансер  хворих з розладами психіки і поведінки внаслідок алкогольного сп’яніння

Алкоголь велика проблема у нашому районі, точніше його вільний продаж та якість. Окрім рідних, які потерпають від любителів випити, з наслідками споживання алкоголю найчастіше стикаються поліція та медики. Аби привернути увагу до проблеми та хоч якось зарадити цьому лиху, працівники лікарні написали своє звернення до громадської ради.
Молода медична спеціалістка Перемишлянської ЦРЛ Христина Тивонюк зазначила, що дуже часто привозять дорослих чоловіків у такому стані, що вони просто не пам’ятаються, при них немає жодних документів, гаманця і телефона, хоч візуально людина не схожа на особу, яка зловживає алкоголем. «Саме в таких випадках виникає питання про якість алкогольних напоїв які продають у магазинах, - розповідає молодий медик. - Та найприкріше, що наш район знову відзначився у сумній статистиці. За підсумками минулого року Перемишлянський район - перший в області за госпіталізацією в обласний неврологічний диспансер  хворих з розладами психіки і поведінки внаслідок алкогольного сп’яніння. Простіше кажучи, у людей виникає «біла гарячка» і вони стають небезпечними для оточуючих».

Детальніше читайте у газеті "Простір"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить