Незаконні розпорядження Перемишлянської РДА скасовано. Прокуратура домоглася повернення понад 55 га земель водного фонду

Адміністратор03.04.2019Перемишлянський район531
Перемишлянський район, Незаконні розпорядження Перемишлянської РДА скасовано. Прокуратура домоглася повернення понад 55 га земель водного фонду

Минулого року у грудні, постановою Львівського апеляційного суду залишено в силі рішення Перемишлянського районного суду за позовом Золочівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Львівської ОДА до Перемишлянської РДА та фізичної особи.

Зокрема, визнано незаконними та скасовано два розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації про передачу в оренду фізичній особі земельної ділянки на території Дусанівської сільської ради, визнано недійсним договір оренди земельної ділянки водного фонду площею 55,02 га вартістю майже 53 млн грн, а також зобов’язано громадянина повернути вказану земельну ділянку законному власнику – державі. 
Суди першої та апеляційної інстанцій погодились з доводами прокурора про те, що місцева районна державна адміністрація, не маючи на це повноважень, всупереч положенням ст. 122 Земельного кодексу України, ст. 51 Водного кодексу України, незаконно передала у користування фізичній особі (терміном на 25 років) земельну ділянку водного фонду.
Рішення суду набрало законної сили, а прокуратура забезпечила його реальне виконання.
Відтак, на підставі акту прийому-передачі від 06.03.2019 оспорювану земельну ділянку повернуто Львівській обласній державній адміністрації.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить