Не витримав іспитового терміну

Адміністратор04.09.2019Перемишлянський район378
Перемишлянський район, Не витримав іспитового терміну

Золочівською місцевою прокуратурою доведено вину 47-річного жителя Перемишлянського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності).

У жовтні 2018 року вказаний чоловік у стані алкогольного сп’яніння, під час розпочатої ним же сварки, заподіяв чоловіку рідної сестри ножем різану рану правої щоки. На момент події зловмисник відбував іспитовий строк за скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ст.15 ч.3 ст.185 (замах на крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) КК України.
Під час судового розгляду обвинувачений у залі суду неодноразово погрожував розправою потерпілому і свідкам.

Золочівський районний суд визнав звинуваченого винним у вчинені інкримінованого злочину та призначено покарання – 1 рік обмеження волі. А через те, що злочин вчинив під час іспитового терміну, судом призначено остаточне покарання у вигляді 3 років 3 місяців позбавлення волі та взято його під варту просто у залі суду.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить