Наш район назвали депресивним  та запропонували відкрити гральний бізнес

Адміністратор20.02.2020Перемишлянський район561
Перемишлянський район, Наш район назвали депресивним  та запропонували відкрити гральний бізнес

"У ПЕРЕМИШЛЯНАХ АБО НОВОМУ РОЗДОЛІ ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ МІСЦЕВИЙ «ЛАС ВЕГАС»" - такий заголовок облетів велику кількість інтернет-видань.

На перший погляд нічого поганого, якби не читати про що мова. Але відкривши текст, трохи обурює, що наш район називають депресивним і врятувати від такого статусу нас може гральний бізнес.
Про ініціативу створення місцевого "Лас Вегасу" в ефірі ток-шоу «Реформи без ілюзій» розповів голова ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» Юрій Солиган.
За його словами, доцільнішим було б реалізовувати положення про легалізацію ігрового бізнесу в тих районах, які є депресивними та нерозвиненими, щоб привернути до них інвестиції.
Солиган зазначив, що заклади із азартними розвагами можна було б облаштувати «на певній території», яка контролюватиметься владою і правоохоронцями та розташовуватиметься подалі від житлових будинків. На його думку, у Львівській області ідеально підійшли б Новий Розділ  чи Перемишляни. Якби район отримав податкові пільги, він міг би швидко розвиватися.
«Тобто на певній території можна облаштувати заклади з азартними іграми. Ця ділянка має бути контрольована і віддалі від житлових будинків. На Львівщині це можна реалізувати у Новому Роздолі чи Перемишлянах. За умови прозорого оподаткування, такий район міг би успішно розвинутися», – каже Солиган.
Як на мене, розвиток - це добре, але не ціною заощаджень жителів району. Бо, з відкриттям таких закладів, легкої наживи шукатимуть не лише заможні люди, але й пересічні перемишлянці, часто виносячи з дому останнє, або й гірше - ввійшовши в азарт, не виключено, йтимуть на злочини, щоб ще раз зіграти.

Щоб дізнатися найсвіжіші новини, читайте газету "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить