Миті щасливого дитинства

Адміністратор03.07.2019Перемишлянський район1035
Перемишлянський район, Миті щасливого дитинства

У селі Липівці відбувся дитячий табір при храмі преп. Симеона Стовпника УГКЦ

Канікули – це найкраща пора для наших дітей, час, коли їм ніколи присісти навіть на хвилину, бо треба мчати босими ногами наввипередки з вітром, хлюпатися у річці, засмагати під теплими поцілунками сонця, мандрувати. Здавалося, що ніхто та ніщо не зупинить нашу галасливу малечу, втомлену навчальним роком, яка готова була розбігтися в літо. Та  о. Володимир, священик нашої парафії преп. Симеона Стовпника УГКЦ , гостинно запросив дітей у табір, який відкрився при храмі. «Їжте – це є Тіло Моє» - вже сама назва згуртування дітей давала розуміння того, що серцем табору буде Божественна Літургія, яка через Пресвяту Євхаристію має на меті допомогти учасникам цього відпочинку відкрити свої серця для Бога.

Понад 45 дітей щоранку, з 18 по 21 червня, охоче шикувалися на спільну зарядку, приймали активну участь у іграх-естафетах, наввипередки командами    розв’язували заздалегідь підготовлені завдання квестів та щодня із захопленням чекали нове тематичне дійство.

Кожен день закінчувався спільною молитвою – подякою за прожитий у спільноті день та іспитом совісті. Ввечері діти,  втомлені та щасливі, поверталися додому. Приносили Божу науку, яку пізнали під час Божественної Літургії, у свої сім’ї, відкриваючи  серця, наповнені Господньою Любов’ю, нам, своїм батькам.

Щиро вдячні о.Володимиру, Цайдер Вікторії та Цайдер Оксані організаторам табору, і волонтерам (Дідуху Артему, Підківці Марті,  Демській Марії, Бурбану Богданові, Кушнір Мар’яні, Дідух Руслані) за опіку нашими дітьми, щасливі миті їх єднання з Господом, радість від спілкування один з одним та допомогу відкрити свої серця для Бога. Дякуємо також кухарю Грач Лесі та її співробітникам і усім липівчанам, які допомагали продуктами та солодощами для наших дітей.

      З великою вдячністю батьки дітей – учасників табору «Їжте – це є Тіло Моє»  при парафії преп. Симеона Стовпника УГКЦ с.Липівці.  

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить