Мільйон на пільгове перевезення

Адміністратор01.03.2019Перемишлянський район1038
Перемишлянський район, Мільйон на пільгове перевезення

На 2019 рік у районному бюджеті передбачили 1 млн грн. на пільгове перевезення.

У жителів Перемишлянського району часто виникають суперечки із водіями маршруток: чи мають вони право на пільгове перевезення чи ні? Проблема пільгових перевезень тягнеться з року в рік від тоді, як держава переклала цю ношу з державної казни на плечі місцевим бюджетам. Люди скаржаться на недотримання закону, а перевізники говорять про недостатнє фінансування. І цю конфліктну ситуацію кожного разу доводиться «розрулювати» місцевим керманичам.

Керівникам району нещодавно вдалося підписати угоду із перевізниками на пільгове перевезення всіх категорій згідно з законом, щоправда, вона діятиме лише перший квартал. А далі знову перемовини...

Отож, пільгами мають право користуватися всі, кому вони передбачені законом.

Перевезення без обмежень

Крім того є 5 категорій, які мають право на пільги у маршрутках незалежно від того чи перераховано фінанси чи ні, згідно Меморандуму підписаного представниками Асоціації перевізників Львівщини та Львівською обласною державною адміністрацією:

- учасники бойових дій;

- бійці-добровольці АТО;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- члени сімей загиблих;

- особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та особа, що супроводжує.

За цих пільговиків перевізники отримуватимуть фінансування з обласного бюджету.

Відмова від перевезення пільгових категорій є незаконною

Доволі часто перевізник обґрунтовує, що припинив перевезення пільгових категорій у зв’язку з відсутністю компенсацій чи непідписанням з ним договору про пільгові перевезення. Все це є відволіканням від суті справи і неправомірними діями.

Незалежно від компенсацій чи наявності договорів про пільгові перевезення з перевізником закони України про пільгові категорії продовжують діяти, право пільговиків на безкоштовний проїзд нікуди не зникає, не може бути обмежене і має бути забезпечене перевізником.

Детальніше про те, хто має право на пільгове перевезення читайте у газеті "ПРОСТІР" №7

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить