Куди поділась людяність?

Адміністратор08.02.2019Перемишлянський район159
Перемишлянський район, Куди поділась людяність?

У Перемишлянах викинули собаку з двома маленькими цуценятами на холод...


Ми живемо у час, коли люди, здебільшого, думають лише про себе та про свої бажання, про те, щоб їм було зручно жити. Дедалі рідше зустрічається безкорисна людська доброта, а так хочеться в неї вірити. Але ж ні... Деякі особи так вміють вбити цю віру, що здається не те, що немає добрих людей, а й, взагалі, людській жорстокості немає меж.
Холодного зимового ранку біля перемишлянського міського цвинтаря, поруч із сміттєвими баками знайшли собаку з двома маленькими цуценятами, яких просто викинули, розуміючи, що тваринок чекає холодна і голодна смерть. Про це повідомив Віталій Патрун, начальник 20 Державної пожежно-рятувальної частини. Наскільки ж потрібно бути черствим, щоб робити такі вчинки? Люди, не можна так гратися з чужим життя, нехай воно навіть належить собакам.
Спочатку берете песиків, бо здається, що вони такі милі, маленькі, пухнасті чи того дуже хочуть діти, а потім, награвшись із ними, просто викидаєте на вулицю. А через деякий час волаєте, що “розвелось багато безпритульних тварин, вони агресивні і з цим потрібно негайно щось робити”. Потрібно, але не з тваринами, а з людьми. Людьми, які забули, що таке людяність…
P.S. За словами Віталія Васильовича, цуценят, яких знайшли біля сміттєвих баків забрали добрі люди.

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить