Дружина Президента України відвідала Свірзький замок

Адміністратор13.11.2018Перемишлянський район2670
Перемишлянський район, Дружина Президента України відвідала Свірзький замок

У Свірзькому замку проходить виставка “Замок Свірж. Генеза”, яку організовує Спілка архітекторів України за грантові кошти Українського культурного фонду.

На перший етап відновлення Свірзького замку Український культурний Фонд виділив 500 000 гривень. У замку та на території планують зробити соціальний та мистецький простір із розважальними, просвітніми та культурними закладами. Створять архітектурні і ландшафтні школи, бізнес-готель на 20 людей, працюватиме кав’ярня, зведуть естрадну сцену. Тут постійно влаштовуватимуть виставки, задіюючи навіть несподівані експонати.

Нарешті є надія, що одна з історичних пам’яток - замок, який є окрасою району, більше не буде самотнім і всіма покинутий. Цього тижня у замку побувала навіть Марина Порошенко.

Замок відкритий для відвідувачів із четверга до неділі, з 11:00 до 17:00. Відвідувати замок можна тільки екскурсійними групами і лише за записом. Реєстрація за телефоном 0967218868 (Культурний центр Замок Свірж). Взимку графік відвідування може змінитися через відсутність опалення в замку та нестачу персоналу для догляду за ним. 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить