Дорогу Куровичі - Рогатин хочуть ремонтувати поляки

Адміністратор03.10.2018Перемишлянський район1311
Перемишлянський район, Дорогу Куровичі - Рогатин хочуть ремонтувати поляки

Уже відомо хто подав документи на тендер з ремонту дороги Куровичі-Рогатин.

Як ми уже повідомляли, на ремонт дороги Т-14-17 Куровичі-Рогатин оголосили два тендери : один - на відрізок від Курович до Перемишлян, інший - від Перемишлян до Рогатина. На кожен з нах подалося по 5 фірм, -  це вказано на ProZorro

Отож, відрізок дороги Куровичі-Перемишляни мають намір ремонтувати Товариство з обмеженою відповідальністю "ДРОГ-БУД" в особі ПРЕДСТАВНИЦТВА "DROG-BUD" Sp.z o.o.", РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, ПП "ПОЛТАВАБУДЦЕНТР", ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ", ТОВ "Автомагістраль-Південь" та ТОВ ПБС. Нагадаємо, що очікувана вартість ремонту цієї частини дороги 177 млн 398 тис 409 грн. Початок аукціону – 8 листопада.

На тендер по ремонту іншої частини шляху, тобто від Перемишлян до Рогатина подались: ПП "ПОЛТАВАБУДЦЕНТР", Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕСТ ДРОГ", ТОВ ПБС, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" та ТОВ "Автомагістраль-Південь". Очікувана вартість ремонту – 181 млн 535тис 333грн. Початок аукціону – 5 листопада.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить