Доки живе пам’ять, доти живий Андрій

Адміністратор17.07.2019Перемишлянський район2292
Перемишлянський район, Доки живе пам’ять, доти живий Андрій

Ім’я Андрія Костирки добре відоме на Перемишлянщині. Це ім’я Героя, який віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. 17 липня, минають п’яті роковини з дня трагічної загибелі нашого земляка в зоні проведення АТО.

Народився Андрій 13 грудня 1990 року в селі Брюховичі Перемишлянського району. Закінчив школу у Костеневі. У 2012-2013 роках проходив строкову військову службу у 80-у окремому полку Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.
А з квітня 2014 року, практично від початку російсько-української війни, брав участь в антитерористичній операції. Спочатку стояв на блокпосту біля м.Слов’янськ, а потім охороняв аеропорт у Луганську.
17 липня, юного Андрія не стало. Він загинув у тому ж аеропорту внаслідок обстрілу російсько-терористичними угрупованнями з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Указом Президента України Костирка Андрій Іванович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня  (посмертно).
З роками біль затихає, але пам’ять про нашого земляка житиме доти, допоки ми пам’ятатимемо, що Андрій віддав своє життя заради України. А ми не маємо права про це забути, більш того, ми маємо зробити все, щоб його смерть, як і смерті тисячі інших Героїв України не були марними. 
Вічна слава Героям!
Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить