Десять років з Богом. “Адонай” відсвяткував свій ювілей

Адміністратор20.02.2019Перемишлянський район480
Перемишлянський район, Десять років з Богом. “Адонай” відсвяткував свій ювілей

Дитячо-молодіжна спільнота "Адонай" відсвяткувала своє 10-річчя від дня створення. За цей час у спільноті змінилося кілька поколінь.

Про те, чим живе спільнота та як стати її учасником нам розповіли настоятель храму Св. Миколая о.Віктор Мельник та провідник спільноти Роксолана Гуніник.
- Розкажіть, як створювалася спільнота “Адонай”? Хто є засновником та чия ідея була заснувати спільноту?
о. Віктор:  «Адонай» - це парафіяльна спільнота, а парафія – велика родина, яка охоплює різні вікові категорії людей. Цілком природно, коли в більшій родині люди об’єднуються в менші спільноти за віком та за спільними інтересами. На той час на парафії ще не було окремо створеної дитячо-молодіжної спільноти. Тому її створення можна вважати природною закономірністю завдяки надприродному Провидінню.
Засновником спільноти «Адонай» є владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської Єпархії (тоді адміністратор нашої парафії), який після призначення на парафію побачив дану потребу задля більш ефективного душпастирського служіння дітям та молоді.     
   
 - Чому обрали назву “Адонай”, що вона означає та яка основна мета спільноти?
о. Віктор: Слово «Адонай» означає «Владика» і обрано цю назву, щоби учасники цієї спільноти пам’ятали, що належать Господеві, який є Вседержителем, а основною метою  спільноти є вчитися жити по-християнськи.
 
 
- Ви часто мандруєте, хто є ініціатором таких подорожей, і хто обирає маршрут? 
Роксолана:  Справді, учасники спільноти люблять подорожувати. Зазвичай, один-два рази в рік у планах є поїздки. Зокрема, відвідуємо туристично відомі місця і обов’язково місця, де є чудотворні ікони. Остання наша поїздка була до  Зарваниці. А цього року хочемо поїхати до театру ім. Марії Заньковецької на виставу. Планує поїздки провідник, інколи діти самі виявляють бажання. Тоді спільно із священиком обговорюємо план реалізації задуму.
 

Чим займається спільнота та як стати її учасником - читайте у газеті "ПРОСТІР" №7

 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить