Бюджетники в мінусах

Адміністратор12.11.2019Перемишлянський район378
Перемишлянський район, Бюджетники в мінусах

На заробітню плату працівникам бюджетної сфери Перемишлянщини бракує більше 9 мільйонів гривень


"Проблема заборгованості перед бюджетникам в районі виникає кожного року. Але до кінця року її вдавалося вирішити. Сподіваємося, так буде і цього разу", - каже голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин.
Наразі на заробітню плату бракує освітянам сім мільйонів, а також по мільйону не вистачає медикам та працівникам відділу культури.
За словами голови райради питання заборгованості виникає через недостатню державну субвенцію. "Наприклад, на медицину гроші виділяють на кількість жителів, а на освітню галузь - на кількість учнів. Якщо субвенція не покриває видатків, то це означає, що в нас у районі завелика медична мережа на таку кількість жителів, і велика освітня: багато шкіл, вчителів і замало учнів", - пояснює Роман Богданович.
Освітній галузі на попередній сесії райради вже додали мільйон з районного бюджету. Щоб люди не залишилися без заробітньої плати і, щоб не росли борги  проситимуть додати кошти з державного бюджету.
А зараз, за словами бюджетників, їм просто рекомендують писати заяви на, начебто, відпустки за власний рахунок. Їх не змушують цього робити, бо це незаконно, але рекомендують...

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить