Будь відповідальним! Не спалюй суху траву

Адміністратор01.03.2019Перемишлянський район252
Перемишлянський район, Будь відповідальним! Не спалюй суху траву

З настанням теплої погоди, жителі міст та сіл починають наводити лад на своїх подвір’ях та городах. Дуже часто такі порядки закінчуються спалюванням сухої трави, гілок та сміття. Як правило, люди переконані, що, таким чином, вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку себе, сусідів і суттєво погіршують стан довкілля.

Дуже часто спалення сухої трави переростає у великомасштабні пожежі, адже швидкість поширення вогню по сухостою надзвичайно висока, локалізувати такі загоряння на відкритих територіях дуже важко.
Перемишлянська міська рада закликає бути відповідальними та дотримуватись правил пожежної безпеки!!! Крім того, нагадують, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу – тягне за собою адміністративну відповідальність. Порушникові загрожує накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Особливу увагу просять звернути на новий квартал забудови зі сторони Коросна. Де поруч із новобудовами є ділянки із сухостоєм. Спалювати цю траву у жодному разі не можна, бо це може завдати непоправної шкоди. На звернення 20 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області у Перемишлянській міській раді створено спеціальну комісію, яка проведе обстеження цих ділянок та застосує відповідні заходи до власників ділянок, які неналежно їх утримують.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить