50% на 50% на житло для учасників АТО

Адміністратор07.02.2020Перемишлянський район363
Перемишлянський район, 50% на 50% на житло для учасників АТО

У районному бюджеті для учасників АТО з Перемишлянщини на придбання житла передбачили 750 тис. грн.

Під час сесії Перемишлянської районної ради депутати внесли зміни до Програми в галузі соціального захисту щодо забезпечення виконання Порядку придбання житла для учасників антитерористичної операції та Родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування в Перемишлянському районі на 2018-2020 роки.

Нагадуємо, що ця програма передбачає співфінансування на придбання житла учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні. Люди з цих категорій оплачують лише половину вартості житла, решту - по 25% виділяють з районного та обласного бюджетів.

У минулому році на реалізацію цієї програми з районного бюджету було виділено 650 тисяч гривень. Троє учасників АТО скористалося нею та придбали житло за півціни.

У цьому році на програму з Перемишлянського районного бюджету виділили 750 тисяч гривень. Придбати житло за півціни може будь-хто з учасників АТО чи члени родини Героїв Небесної Сотні. Для цього потрібно бути у списку тих, хто зареєстрований у черзі на житло та звернутися в управління соціального захисту населення.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить