“Весь світ - театр, а люди в нім актори...”

Адміністратор28.11.2018Перемишлянський район120
Перемишлянський район, “Весь світ - театр, а люди в нім актори...”

Тиждень театру в школах 

У першокласників, за програмою Нової української школи, темою минулого тижня був театр. Вчителі розповідали школярам, що таке театр, хто такі актори, режисери  та масовка. А, головне,  як поводитися у театрі. Але, як відомо, щоб краще щось зрозуміти про це потрібно не тільки чути,  а й побачити чи спробувати. 
Тому вчителі першокласників ОЗНЗ “Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. О.Ковча” разом із дітками зробили екскурсію районним Народним домом, де керівник народного аматорського театру Зіновій Козак, не лише розповів про театр, а й зіграв уривок з вистави “Назар Стодоля”.   І пообіцяв, що у новому році діти зможуть переглянути нові інсценізації казок : «Курочка ряба», «Івасик Телесик», «Пан Коцький».   На завершення тижня учні і самі спробували себе у ролі акторів, театралізувавши народні казки.
У першокласників ОЗНЗ “Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів” тиждень театру також пройшов цікаво та залишив яскраві враження. У 1-Б класі діти спробували себе в ролі казкових героїв, інсценізувавши казку “Ріпка” та переглянули лялькові вистави “Троє поросят і сірий вовк” та “Лев Васько”. А учні 1-А класу на занятті “Я досліджую світ”   малювали “веселі долоньки”, які перетворились у казкових персонажів.
Як зазначили вчителі, театралізована діяльність стимулює до колективної творчості. За її допомогою діти вчаться фантазувати, уявляти та спілкуватися.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить