Захистити тих, хто рятує

Адміністратор04.05.2020Перемишляни339
Перемишляни, Захистити тих, хто рятує

За сприянням мера Перемишлян Олександра Зозулі, медики інфекційного відділення отримали захисні костюми

Першочерговим завданням є захистити медиків, які мають найбільшу ймовірність контактувати з хворими на коронавірус. Пандемія COVID-19, яка сьогодні вирує у світі, стала справжнім випробуванням для всього людства.
Ніхто не був готовий до такого захворювання. Навіть найрозвиненіші країни світу  вражені масштабом та наслідками коронавірусу. Медицина потрапила під чергове випробуваннями, а з нею і всі медики, які, як виявилося, є незахищеними.
В Україні на COVID-19 захворіло вже більше тисячі медичних працівників. Тож, як зазначив Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля, першочерговим завданням зараз є захистити медиків, які мають найбільшу ймовірність контактувати з хворими на коронавірус.
 «Хоч перемишлянська центральна районна лікарня не є у списку тих, хто має приймати хворих на коронавірус, але бувають форс-мажорні обставини і наші лікарі мають мати захист, особливо, медики інфекційного відділення, адже у них найбільша ймовірність контактування із потенційними хворими на COVID-19. Завдяки небайдужості засновників ФГ “Бачів Агро” - Верб’яного Антона Остаповича, Кліда Віктора Івановича, Лужного Юрія Володимировича інфекційне відділення Перемишлянської ЦРЛ поповнилося  п’ятьма захисними костюмами, 4 одноразовими халатами, 12 медичними щитками, які захищають обличчя, 16 масками-респіраторами Бук, а також  медичними шапочками, бахілами та рукавичками. Всі ці засоби захисту передав лікарям інфекційного  відділення», - розповідає Олександр Зіновійович.
Хоч влада в Україні говорить про забезпеченість медичних працівників, реальна ситуація дещо інша. Саме про це говорить статистика захворюваності. Мабуть, медицина, як колись армія, чекає волонтерів, які допоможуть лікарям. Бо влада не змогла захистити лікарів, які протистоять інфекційній хворобі COVID-2019.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить