Як не потрапити у рабство

Адміністратор18.10.2018Перемишляни102
Перемишляни, Як не потрапити у рабство

Здавалось би, рабство давно відмінене, але на сьогодні торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини.

У День боротьби з торгівлею людьми по всій Україні, у тому числі і в Перемишлянах, відбулася акція «Хода за свободу».

Аби не потрапити в сучасне рабство, пам’ятайте:

  1. Ніколи нікому у жодному разі не віддавайте свої ідентифікаційні документикрім офіційних службовців!
  2. Обов’язково залиште рідним ксерокопію свого паспорта громадянина України, закордонного паспорта, візи, контракту про навчання чи працевлаштування, свідоцтва про народження, проїзних документів та нещодавно зроблені фотографії, а також повідомте їм телефонні номери свого роботодавця, своїх друзів за кордоном, консульства (посольства) України та місця потенційного проживання.
  3. Візьміть за правило постійно телефонувати рідним у домовлений день та час.Заздалегідь домовтесь з рідними про «кодове слово» у розмові, на випадок, якщо Ви не зможете вільно розмовляти по телефону, перебуваючи під чиїмось наглядом.
  4. Зробіть та тримайте при собі заховані копії національного та закордонного паспортів. Це значно спростить процедуру відновлення документів для повернення в Україну.
  5. Не ставте себе в залежне положення, приймаючи подарунки або позичаючи гроші.

Якщо Ви опинилися у скрутному становищі за межами України, звертайтеся по допомогу до:

Посольства або Консульства України у країні Вашого перебування, де Вам допоможуть отримати документи, що засвідчують Вашу особу, і повернутися на Батьківщину.

Національного товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, де Вам можуть надати можливість відновити зв’язок з рідними та повідомити їм про своє скрутне становище.

Міжнародних, громадських, благодійних організацій, де Ви також зможете отримати допомогу та підтримку.

Заздалегідь підготуйте та тримайте при собі перелік організацій, із зазначенням адреси та номерів телефонів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

Фото із сайту peremrda.gov.ua

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить