Воїнів виховують змалку

Адміністратор13.06.2019Перемишляни330
Перемишляни, Воїнів виховують змалку

В ОЗНЗ "Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча"  відбулася виставка нагород юного каратиста Дмитра Шкірки. За п’ять років, які хлопець займається цим видом спорту у нього назбиралося більше чотирьох десятків нагород.

Зовсім нещодавно свою колекцію нагород, а це – дипломи, кубки, медалі Дмитро поповнив черговим трофеєм, оскільки зайняв перше місце на змаганнях “Кубок Лева з кіокушинкай”.
Хлопець розповідає, що зараз не уявляє себе без занять спортом, а особливо карате, бо саме цей вид спорту виховує у ньому силу волі, вчить дисциплінованості та правилам самооборони. Звісно, такі результати потребують чимало зусиль. «Ми тренуємося три рази в тиждень. Тренер у нас суворий, а тому пропустити заняття без поважної причини категорично не можна. Це привчає нас до дисциплінованості. Також  карате вчить нас самообороні. Ми знаємо, що каратисти ніколи не мають виступати ініціаторами бійки, але потрібно вміти захищатись самому і захищати слабших», - розповідає багаторазовий призер.
Підготовка до кожного змагання потребує неабиякої наполегливості та сили. Але Діма каже, що перемога того вартує: «Коли ти перемагаєш, це неймовірні відчуття і безцінний досвід. Не завжди повертаюсь із перемогою, але не засмучуюсь, бо знаю над чим маю працювати та більше тренуватися». 
Хоч наразі Дмитро навчається у п’ятому класі, але вже визначився із майбутньою професією і вона однозначно буде пов’язана із спортом. Незважаючи на те, що у хлопця стільки нагород він зовсім скромно до цього ставиться, бо каже, ще є чого досягати та чому навчатися.
Своїми високими результатами у карате, хлопець завдячує не лише тренеру та наполегливим тренуванням, а й своїй мамі та бабусі, які є головною групою підтримки Дмитра та свого часу вмовили хлопця не залишати тренування. 
Добре, коли молодь обирає спорт! Ми ж бажаємо юному каратисту успіху та перемог!

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить