Учні Перемишлянської школи-гімназії перший день жовтня зустріли з музикою

Адміністратор03.10.2018Перемишляни339
Перемишляни, Учні Перемишлянської школи-гімназії перший день жовтня зустріли з музикою

Міжнародний день музики в ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів" пройшов цікаво та мелодійно!

У цей день на І поверсі школи-гімназії під час перерв звучала різножанрова музика (духовна, класична, народна).А учні 5-6-х класів змагалися в конкурсі малюнків «Музика нас єднає».Дуже весело пройшов музичний квест між п’ятикласниками «Вгадай пісню», який підготували члени учнівського парламенту школи-гімназії та учитель музичного мистецтва Марія Андрусишин. Школярі розгадували загадки, відшукували фрагменти пісень, а склавши пазл, відгадували й виконували пісні. Учасники квесту були нагороджені грамотами за активну участь, -  про це повідомляється на фейсбук-сторінці  ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів".

Ось як невимушено та цікаво у школі прививають любов до прекрасного, розвиваючи естетичні смаки школярів. До речі, музика має величезний вплив на інтелектуальні здібності і можливості людини, адже мелодія музики сприяє збільшенню емоційної людської активності. І, як виявили, саме в цей період активності, підвищуються інтелектуальні здібності.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить