У Перемишлянах планують кардинально оновити автобусну станцію

Адміністратор01.03.2019Перемишляни1821
Перемишляни, У Перемишлянах планують кардинально оновити автобусну станцію

Зал очікування, нові перони та торгово-розважальний центр – все це в майбутньому може бути на міській автостанції.

До Перемишлянської міської ради звернулося ТзОВ «Торгово-розважальні центри Галичини» із заявою щодо взяття в оренду всієї території автобусної станції та надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території забудови земельної ділянки з метою облаштування автостанції та торгово-розважального центру.
Нові орендарі планують облаштувати на автобусній станції нові перони для відстою автобусів, реконструювати наявну будівлю, або й, можливо, її знесуть і збудують нову, де облаштують зал очікування, а також надаватимуть приміщення в оренду підприємцям, які захочуть відкрити магазини чи аптеку, банк, у планах, навіть, розважальний центр для дітей.
Наразі, земельну ділянку площею 0,25 га надали в оренду до жовтня 2020 року, на тих ж самих умовах, що й мали попередні орендарі, відповідно до закону. Тобто, за оренду землі платитимуть майже 16 тис грн. у рік, а далі, можливо, умови оренди переглядатимуть.
Орендар пообіцяв, що поки йтимуть роботи з облаштування нової автостанції, незручностей для людей не буде і автобусна станція не припинятиме роботу ні на один день.

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить