У Перемишлянах діти працівників ЕКУ розписували перші писанки

Адміністратор18.04.2019Перемишляни600
Перемишляни, У Перемишлянах діти працівників ЕКУ розписували перші писанки

Майстер-клас із виготовлення писанок спеціально для дітей працівників заводу «Електроконтакт Україна» провели 16 квітня.

Ще трішки, і у кожну родину прийде найвеличніше та найбільше християнське свято – світлий Великдень. У кожній сім’ї тривають останні приготування до свята: матір готує святкові страви, батько прикрашає оселю, а діти розписують писанки. Розпис великоднього яєчка – дуже особлива та сакральна традиція, без якої свято Паски просто не відбудеться. Радість та ясна думка – ось запорука найкращої писанки, тому саме дітям вдається виконати цей обряд якнайкраще.

ТзОВ «Електроконтакт Україна» також з нетерпінням чекає цього світлого дня! І щоб якнайкраще підготуватися, для діток працівників провели майстер-клас із писанкарства. Цієї цікавої та захопливої справи дітей навчала досвідчений педагог і водночас художник та митець Оксана Кирилова із своєю помічницею Веронікою Лилик.

Охочих створити писанку було чимало, тому провели одразу два майстер-класи.Мисткиня Оксана Кирилова розповіла дітям про традицію створення писанки, значення орнаментів та сакральність писанкарства. Із великим захопленням діти занурились у таємний і сакральний ритуал.

Крок за кроком молоді митці створювали свої писанки - спочатку наносили візерунок олівцем, після цього - писачком наносили віск. Особливо весело було занурювати писанки у фарбу і бачити, як змінює колір звичайне яйце.

Було цікаво спостерігати, як не тільки діти, а й дорослі захопились цим заняттям. Писанкарство потребує неабиякої старанності та зосередженості, тож усі підійшли до виготовлення писанок з великою наполегливістю. До кожного підходили і допомагали професійні майстри-писанкарі.

Ні мобільні телефони, ні солодкий стіл не змогли забрати з рук писачка, допоки робота не була закінчена.У дружній і творчій атмосфері діти створили справжні шедеври – традиційні українські писанки.

Магічно, неймовірно, захопливо, – такими словами можна описати майстер-клас на заводі ЕКУ в Перемишлянах.

 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить