Співпраця відкриває нові можливості

Адміністратор12.10.2018Перемишляни1665
Перемишляни, Співпраця відкриває нові можливості

До Перемишлянської міської ради завітали гості з німецького міста Фюрстенвальде. Це діти і вчителі з місцевої школи, які приїхали у рамках програми Еразмус+.

Поїздка відбулась завдяки проекту співавторами якого є педагоги ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст.» Мар’яна Прибило та Марта Манишин. Ініціатива вчителів дала можливість обмінюватися досвідом між трьома школами з трьох різних країн – України, Польщі, Німеччини. «Наш навчальний заклад співпрацює із школами у місті Скавіна (Польща) та у місті Фюрстенвальде (Німеччина), - розповідає Мар’яна Прибило. -  Учні школи-гмназії, завдяки проекту, уже відвідали і Німеччину і Польщу. У листопаді знову поїдемо разом з дітьми у Фюрстенвальде».

«Це дуже добре, що є такий обмін досвідом між школами, де залучені діти. Бо дорослим, із вже сформованим світоглядом, значно важче перейняти і реалізувати щось нове, аніж дитині. Діти, відвідуючи різні країни, міста, школи, можуть почерпнути корисне та новаторське. І втілити це в життя, вже тут, в Україні», - зазначив Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля.

Гості з Німеччини наголосили, що відкриті до співпраці та зауважили, що Перемишляни дуже гарне та затишне місто, яке справило на них позитивне враження.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить