Регулярне обстеження – шанс на здорове життя: жінок закликають пройти обстеження на рак.

Адміністратор14.10.2019Перемишляни354
Перемишляни, Регулярне обстеження – шанс на здорове життя: жінок закликають пройти обстеження на рак.

Олег Дуда, заступник генерального директора з хірургічної роботи Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр (ЛОРЛДЦ) закликав Перемишлянських медиків посприяти у заохоченні жінок до обстеження на виявлення раку.

В області діє 7 скринінгових центрів, у яких жінки можуть пройти обстеження і виявити пухлину на дуже ранніх стадіях.І саме сімейні лікарі, акушери-гінекологи та онкологи мають роз’яснити жінкам, що рання діагностика раку може врятувати їхнє  життя. Жительки Перемишлянщини можуть пройти обстеження в Онкологічному центрі на Гашека, 2, поліклініці онкодиспансеру на Єфремова, 59. До 20 жовтня ці обстеження безкоштовні, оскільки триває акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок».

Тільки на Перемишлянщині є 1272 особи в яких виявлено рак. Найбільше випадків захворювання зафіксовано саме на рак грудної залози – 128 та  рак шийки матки – 88.

Вчені ще не знайшли способу як вберегтися від цього захворювання, але медики закликають проходити регулярні обстеження, бо виявлений рак на ранніх стадіях у 95% виліковний.

Як зазначила зав. 2-м гінекологічним відділом Львівського регіонального лікувально-діагностичного клінічного онкологічного центру Світлана Струк, жінки дуже часто знаходять різні причини, щоб не проходити обстеження, тим самим наражаючи себе на небезпеку. Вона закликає регулярно проходити профілактичні обстеження. Бодай під час щорічної акції «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок», яка відбувається у жовтні.

За словами медиків, найбільш вразливою віковою групою є жінки від 45 до 65 років. Саме в цьому віці найчастіше виявляють злоякісні пухлини.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить