Перемишлянська школа-гімназія отримає ще 956 тисяч гривень, – Ростислав Тістик

Адміністратор24.07.2020Перемишляни54
Перемишляни, Перемишлянська школа-гімназія отримає ще 956 тисяч гривень, – Ростислав Тістик

Міністерство розвитку громад та територій України погодило ініціативу народного депутата України Ростислава Тістика щодо включення переліку об’єктів фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2020 рік. За нею передбачено здійснення заходів соціально-економічного розвитку. 

«Цьогоріч місцеві бюджети особливо потребують підтримки держави, оскільки частину дотацій довелося скоротити через пандемію коронавірусу. Радий, що нам вдалося вчасно підготувати проекти та домогтися виділення субвенції на Львівщину. Перемишлянщина отримає 956 тисяч для проведення заходів розвитку в освітній сфері», - зазначив Ростивлав Тістик.

У Перемишлянському районі за ці гроші, зокрема, заплановано провести капітальний ремонт спортивного залу ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів»

«Я виходець з Перемишлянського району та особисто знаю, наскільки необхідні ці ремонти для розвитку і навчання дітей у комфортних умовах. Спортзал школи давно потребує оновлення: заміни підлоги, ремонту роздягалень. Гімназисти показують хороші знання, беруть активну участь в спортивних змаганнях з баскетболу, футбольних турнірах тощо. Думаю, після ремонтних робіт школа прийматиме районні чи навіть обласні змагання на високому рівні », - розповів Ростислав Ярославович.  

Роботи заплановано провести та завершити до кінця цього року.

 

Нагадаємо в м.Перемишляни працює громадська приймальня народного депутата. Час прийому: кожного 4 вівторка місяця з 10 до 14 год. Контактний тел: 099 493 40 28, tistykverhovnarada@gmail.com, Адреса: м.Перемишляни, вул. Привокзальна, 3 (приміщення РДА).

 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить