Не забороняйте, а навчіть, як правильно

Адміністратор01.03.2019Перемишляни324
Перемишляни, Не забороняйте, а навчіть, як правильно

З кожним новим днем Інтернет все більше проникає у наше життя. Якщо старше покоління ще трохи тримається осторонь всесвітньої мережі, то діти навпаки - користуються Інтернетом щодня для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. Але, на жаль, он-лайн приховує у собі й багато ризиків. З віртуального життя небезпека часто перебирається у реальне.

Дослідження, які провели в Україні показують, що:

З 96% дітей-користувачів Інтернетом у віці від 10 до 17 років 51% не знає про небезпеки в мережі.

52% дітей виходять в Інтернет насамперед для спілкування в соціальних мережах, де залишають дані про свій телефон (46%) і домашню адресу (36%), а також особисті фото (51%).

44% дітей перебувають у потенційно ризиковій зоні (розміщують особисту інформацію) і 24,3% вже були в ризикових ситуаціях (ходили на зустріч з віртуальними знайомими) – у віковій групі від 15 до 17 років цей показник сягає 60,3%.

72,5% дітей хочуть отримувати більше інформації про можливості безпеки в Інтернеті.

Як не наразити себе на небезпеку в Інтернеті та що робити, щоб він став безпечним навчали у всіх школах Перемишлянського району. Зокрема, класний керівник 5-А класу Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча Ольга Богданівна Лоїк пояснила учням, що таке безпечний Інтернет, а пізніше вони взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з конкурсу «Безпечний Інтернет». За підсумками якої школярі були нагороджені дипломами.

Газета "ПРОСТІР"

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить