Коли українську мову не просто любиш, але й знаєш

Адміністратор02.01.2019Перемишляни1080
Перемишляни, Коли українську мову не просто любиш, але й знаєш

Дудинець Зоряна учениця 11-Б класу ОЗНЗ "Перемишлянська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. О. Ковча" написала радіодиктант національної єдності без помилки.

На Українському радіо підсумували результати 18-ого радіодиктанту, який усі охочі писали 9 листопада, в День української писемності та мови. З майже 33 тисяч учасників, без помилок написали 311 осіб, ще 1004 людини допустили лише одну помилку.

З-поміж тих, хто виявився найбільш грамотними є Зоряна Дудинець, учениця 11-Б класу ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. О. Ковча». Зоряна ще з початкових класів здобувала призові місця у різноманітних конкурсах та олімпіадах з української мови. Зокрема, в минулому році здобула І місце в обласному етапі конкурсу ім. Петра Яцика та ІІІ обласне місце у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка.

«Українська мова та література – мої улюблені шкільні предмети. Ще подобається англійська мова та зарубіжна література, але все ж українська – це моє, рідне», - розповідає Зоряна. Школярка дякує своїм вчителям, а також мамі, яка теж є вчителькою української мови та літератури за знання та любов до рідної мови. У майбутньому Зоряна планує обрати професію пов'язану з творчістю.

Окрім Зоряни Дудинець, без помилки радіодиктант написала ще й бібрчанка - Розалія Наугольник.

Переможці отримають книги і подарунковий сертифікат на відвідування екскурсії в телецентр "Олівець".

Як повідомляє Українське радіо, радіодиктант писали не тільки в Україні, тексти надійшли з Великобританії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.

 Газета "ПРОСТІР" №5 

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить