І друг уже не друг…Люди хвилюються за свою безпеку та безпеку дітей

Адміністратор15.10.2018Перемишляни1260
Перемишляни, І друг уже не друг…Люди хвилюються за свою безпеку та безпеку дітей

У Перемишлянах люди хвилюються за свою безпеку та безпеку дітей. А все через ситуацію із собакою-вбивцею, який біля Перемишлянської школи-гімназії розтерзав іншого пса. Очевидці вражені від побаченого і вважають, що наступною жертвою тварини може стати людина.

На відео, яке розмістили у соціальних мережах, видно, як собака бійцівської породи жорстоко розправляється із своєю жертвою на очах у власниці та десятка інших людей.

У коментарях люди рекомендують пристрелити тварину, бо він  небезпечний і, засмакувавши кров, в будь-який момент може накинутися на людину. Також вважають, що треба притягти до відповідальності власника пса, оскільки собаки мають бути у намордниках та на повідку. Люди загалом скаржаться, що надто багато розвелося безпритульних собак.

Звісно, ситуація жахлива. Особливо, коли друг людини може стати її вбивцею. Але потрібно розуміти, що винні не лише тварини. У собаки інстинкти і власники псів мають це розуміти та належно їх утримувати. Бо саме господарі несуть відповідальність за своїх улюбленців. Безпритульними пси теж не стають з власної волі, хтось же їх такими робить… Тож чия вина? Тварин, чи все таки людей?

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить