Небезпечний інтернет-шопінг

Адміністратор05.11.2018Львівська область192
Львівська область, Небезпечний інтернет-шопінг

Покупки через Інтернет зараз дуже популярні, бо економлять час. Але разом із плюсами такий шопінг має багато мінусів. І головний з них – це шахраї, які вміло вигадують щораз нові схеми.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці  Патрульної поліції Львівської області, черговий випадок шахрайства ледь не стався вчора на вулиці Замарстинівській у Львові. Добре, що жертва виявилась кмітливою, а патруль нагодився вчасно.

«Під вечір патрульний екіпаж зупинила жінка і повідомила, що в неї намагаються шахрайським методом придбати телефон. Вона розповіла, що продавала свій телефон через інтернет і потенційний покупець сказав, що на зустріч прийде його друг, оскільки він перебуває в іншій області. На місці продажу, заявниці прийшло смс-повідомлення про сплату із терміналу одним платежем 18 тисяч гривень на картку. Зателефонувавши до оператора фірми на балансі, якої термінал, він повідомив що гроші не перераховувалися та одним платежем таку операцію на їхніх боксах неможливо провести. Невідомий, який прийшов на зустріч почав втікати, однак чоловік заявниці не дав цього зробити», - йдеться в повідомленні. Шахрая передали патрульним. 37-річний чоловік раніше вже притягався, а при перевірці у нього виявили телефон, який в базах числиться як викрадений у 2015 році.

Будьте обережними, коли продаєте чи купуєте через Інтернет, бо шукачів легкої наживи розвелося чимало.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить