Для чиновників - дорогі машини, а для соціальних працівників – велосипеди

Адміністратор25.12.2018Львівська область135
Львівська область, Для чиновників - дорогі машини, а для соціальних працівників – велосипеди

Для соціальних працівників районних територіальних центрів соціального обслуговування, які надають соціальні послуги незахищеним мешканцям гірських територій Львівської області, закупили 221 велосипед.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Велосипеди отримають соціальні робітники Дрогобицького, Турківського, Старосамбірського, Сколівського, Самбірського районів.

«Соціальні працівники територіальних центрів мають чимало одиноких і хворих людей похилого віку та за день проходять не один кілометр. Нерідко соціальні працівники приносять замовлення підопічних: продукти харчування, ліки, продовольчі товари.  Транспорт, який було придбано для соціальних робітників, стане у нагоді під час виконання функціональних обов’язків із надання соціальної допомоги людям похилого віку, особам з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах», - йдеться у повідомленні.

Як вказано на сайті ProZorro, на закупівлю велосипедів витратили майже 844 тис. грн.

До слова,  наприкінці листопада для автопарку Верховної Ради придбали сім автівок Toyota Camry на суму 5,56 млн грн. П’ять авто було придбано за 790 тис. грн кожна, а ще дві – за 805 тис. грн. Про це повідомили "Наші гроші" із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Замовником авто виступила "Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України".

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить