Через колагеновi губи дівчина не пройшла алкотестер

Адміністратор08.11.2018Позитив news123
Позитив news, Через колагеновi губи дівчина не пройшла алкотестер

20-річна дівчина намагалася чотири рази здати проби на алкотестері, але так і не змогла

У Великої Британії стався курйозний випадок. П'яна 20-річна дівчина не змогла пройти пробу на алкотестері через накачанi колагеном губи. Проте піти від відповідальності їй це не допомогло. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на видання Metro.

Молоду британку з міста Манчестер Скарлетт Харрісон зупинили патрульні поліцейські, оскільки помітили, що дівчина, яка працює косметологом, керувала автомобілем "під градусом". Скарлетт ввічливо попросили здати пробу на алкотестері, однак спроби дівчини успіхом не увінчалися – їй завадили це зробити накачані колагеном губи.

Міс Харрісон, намагалася пройти тест цілих чотири рази, а потім здалася, заявивши, що її губи занадто великі і вона не може обхопити ними трубочку так, як потрібно. Поліцейські, однак, у це не повірили, вирішивши, що Скарлетт просто хоче уникнути покарання. Сама ж вона стверджувала, що виною всьому "медичні причини.

Все закінчилося тим, що суд визнав дівчину винною. Їй заборонили водити машину протягом найближчих 16 місяців і оштрафували на 310 фунтів стерлінгів (близько 406 доларів).

Скарлетт Харрісон раніше знімалася в одному з британських реаліті-шоу.

Коментарі ()

      Написати коментар

    Можливо вас зацікавить